HAKKIMIZDA

ENE Mühendislik , kuruluşundan itibaren tarafsızlık, bağımsızlık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde mümkün olan en yüksek kalite ve hizmet standartlarına ulaşmak için çalışmaktadır. Kalite yönetim sistemi ve uzman kadrosuyla, periyodik kontrol, çevresel kirlenme, işçi sağlığı ve iş güvenliği ve kalite sistemleri konularında uluslararası standart ve normlara uygun hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda hazırlayacağımız raporlar T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca da kabul görmektedir.

MİSYONUMUZ

ENE Mühendislik, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun proje çalışmaları yürütmeyi, ayrıca konusunda Türkiye’de öncü olmayı misyon edinmiştir.


VİZYONUMUZ

ENE Mühendislik, bünyesinde yönetmelik ve yasalara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği rapor, ölçüm ve analiz hizmetlerinde tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmeyi, kurumsal kimlik konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

ENE Mühendislik, müşteriye verilen kontrol ve deney hizmetlerinde sunulan deney metotlarına ve şartlara uygun olarak hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutacaktır. İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standartlarda sürekli gelişme gösteren tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemiştir. Bizim için en önemli değer; diğer tüm iş hedeflerinin üzerinde, sağlık, güvenlik ve çevre sorumluluğu yüksek standartlarda iş ekipmanlarının güvenli olmasını sağlamak ve amaca uygun kullanılmasını denetlemektir.


TARAFSIZLIK, BAĞIMSIZLIK VE GİZLİLİK

Hizmetlerimizde, ticari, mali ve diğer tüm baskılardan arınmış olarak gerçekleştireceğimizi, periyodik muayene hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde gerek şirket işlerinin gerekse müşteri işlerinin tarafsızlığı, bağımsızlığı, gizliliği ve dürüstlüğü ile ters düşecek hiçbir faaliyette bulunmayacağımızı, dokümante edilmiş prosedürlerle tanımlanan muayene hizmetlerini, prosedürlere uygun olarak gerçekleştireceğimizi, muayene hizmetlerini gerçekleştirirken sorumluluk ve güvenilirlik arasında uygun ayırımı yapıp güvenliği sağlayacağımızı, muayene hizmetlerini hiç bir baskı altında kalmadan gerçekleştireceğimizi, Perİyodik kontrol ve muayene hizmetlerini, tarafsızlığın öneminin anlaşılmasını, çıkar çatışması olabilecek noktaların belirlenerek bunların yönetilmesini ve tarafsızlığını garanti altına alacağını, Yürüttüğü faaliyetleri; yasalarda ve standartlarda belirtilen teknik kurallar çerçevesinde, herhangi bir ayrım yapmaksızın gerçekleştirip, tarafsızlık ilkesine uyarak en kısa sürede sonuçlandıracağını taahhüt ederiz.

Saygılarımızla,

ENE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ PERİYODİK KONTROL DOĞAL GAZ MEKANİK TESİSAT SİS. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Emrah TURAN

Makina Mühendisi


Referanslarımız


İletişim

Gundoğdu Mh 2477 Sokak Karakaya Apt. No:1/6
Kepez/Antalya

info@enemuhendislik.com

0242 326 14 63
0539 598 14 63